Witaj na Buduj i mieszkaj

Jak i gdzie przechowywać materiały budowalne

Jak i gdzie przechowywać materiały budowalne

Jak i gdzie przechowywać materiały budowalne

Materiały budowlane mają zazwyczaj dużą wartość materialną, dlatego trzeba o nie odpowiednio zadbać i uchronić przed złodziejami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Gdy inwestycja zostaje przerwana z powodu zimy lub budowa się przeciąga należy postarać się o pomieszczenie magazynowe na przechowywanie materiałów budowklanych. Dzięki posiadaniu takiego miejsca wszystkie materiały będą doskonale zabezpieczone i gotowe do wykorzystania ich na placu budowy w stosownym czasie.

Jak i gdzie przechowywać materiały budowlane?

Najlepszym rozwiązaniem są hale namiotowe magazynowe, ponieważ ich konstrukcja, składająca się z dwuspadowego dachu, ścian bocznych, bram wejściowych oraz stabilnej podłogi, zapewni przechowywanym materiałom idealne warunki, chroniąc je w ten sposób przed zniszczeniem. Takie hale są bardzo stabilne i wytrzymałe i nie wymagają stosowania dodatkowych zabezpieczeń w postaci wsporników czy płyt fundamentowych.  Składowanie cegieł, pustaków, tynków, zapraw murarskich, klejów, lepików, styropianu czy papy wymaga suchej i czystej, zadaszonej powierzchni, chroniącej przed silnym wiatrem, palącym słońcem, opadami deszczu i śniegu. Zakup lub wynajem takiej hali to najlepsza inwestycja, ponieważ znakomicie zabezpiecza surowce budowlane, chroniąc przy tym ich właściwości. 

Wynajem lub kupno namiotu magazynowego

Namiot magazynowy od Neodynamik to propozycja dla firm budowlanych nie tylko na sezon wiosenny czy letni, ale także na cały rok. W zależności od zapotrzebowania i częstotliwości zleceń na prace budowlane, każdy inwestor może skorzystać z jednej z dogodnych dla niego opcji. Jeżeli twoje prace odbywają się sezonowo możesz taką halę namiotową wynająć.
Firma Neodynamik obsłuży Twoje przedsiębiorstwo kompleksowo, ponieważ dostarczymy namiot, zamontujemy go, a po zakończeniu pracy, zdemontujemy i go odbierzemy własnym transportem. Możesz także zakupić namiot magazynowy. W przypadku montażu na stałe wykonujemy specjalny system żelbet, aby dodatkowo wzmocnić i tak już mocną konstrukcję. 
Wynajem lub zakup to inwestycja zawsze opłacalna dla inwestora, ponieważ uchroni swoje materiały przed złodziejem i zniszczeniem. Dzięki temu nie jest narażony na żadne straty.



Dodaj komentarz